Великі шини для великих машин

+380 67 928 20 86 +380 44 355 35 54

Kenda відкриє нові науково-дослідні центри в США та на Тайвані

Kenda Rubber Industrial найняла ветерана шинної індустрії Тома Уільямса для допомоги у створенні двох нових науково-дослідних центрів. 

kenda.jpgТом Вільямс (Tom Williams), протягом 21-го останнього року виконував обов'язки старшого інженера в Hankook, цього року переходить на пост віце-президента з конструкторських питань компанії Kenda, аби навмисно зміцнити позиції Kenda в сегменті легкових шин.

«Kenda готується почати наступний етап свого розвитку в шинній індустрії, і ми раді, що до нас приєднується експерт, що володіє таким величезним досвідом, - заявив президент Kenda Джиммі Янг (Jimmy Yang). - Це лише перший крок на шляху до виконання нашої короткострокової мети по швидкому збільшенню якості та популярності шин Kenda на ринку».

До переходу в Hankook на початку 1990 -х років пан Вільямс був старшим інженером в General Tire, а до цього працював в американському підрозділі Bridgestone, де проводив спільні розробки з фахівцями таких компаній, як Ford і General Motors. Він також автор кількох патентів і наукових робіт, присвячених, наприклад, зниженню рівня шуму за допомогою зміни послідовності кроків протектора.

«Kenda надала мені відмінну можливість використовувати те, чого я навчився за 30 років роботи в шинній індустрії, для того щоб допомогти їм рухатися далі, - зазначив пан Вільямс. - Упевнений, що отримаю особисте задоволення, коли побачу, як буде рости ця компанія. Керівники Kenda на Тайвані привітали мене в команді і були дуже зацікавлені в обговоренні нових ідей і планів. Вони жваво цікавляться всім процесом, що спрощує мені роботу. Для шинної галузі велика рідкість, коли тебе запрошують взяти участь у проекті таких масштабів».

Американський дослідницький центр Kenda буде відкритий в Ейкрон (Огайо).