Великі шини для великих машин

+380 67 928 20 86 +380 44 355 35 54

Mitas Premium на заміну Continental

Mitas-Strategy-2015.png
Січень 2015 - Основні виробники сільськогосподарської техніки почали використовувати шини Mitas Premium як заміну шин Continental, адже в компанії Mitas оголосили щодо заміни усіх шин Continental на шини Mitas Premium у заводській комплектації с/г техніки (OEM). Сільськогосподарські шини Mitas Premium, як і їх попередники шини Continental, призначені для високо потужних машин. Виробники сільськогосподарського обладнання, такі як AGCO, Case IH, CLAAS, John Deere та Same Deutz-Fahr схвалили запуск Mitas Premium і вже почали поставляти Mitas Premium в заводській комплектації. 
Mitas-VS-Continental.png
Стратегією Mitas є побудува та обєднання власних потужностей в єдиний бренд, а саме Mitas. Шини Mitas Premium несуть ту ж високу якість і ті ж технічні характеристики, як і шини Continental, фактично, все що змінилось – бренд, найменування. Нагадаємо, що з 2004 року Mitas випускає на своїх заводах шини за ліцензією Continental та Cultor і управляє трьома заводами в Чехії, в Сербії та в США.
Mitas-vs-Continental_2.png
Лінійка шин Mitas Premium складається з ребрендингових шин Continental та нових продуктів, розроблених виключно під брендом Mitas. В даний час Mitas Premium для європейських ринків включає в себе кілька провідних моделей: SFT, HC 1000, HC 2000, SFT IF, СНТ, SST, AC 65, HC 70, AC70 T, AC85 Row Crop, AC90 Row Crop і AGRITERRA.